ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2019​

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ​

ΣΧΟΛΗ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Αδάμου Φωτεινή​

Τμήμα Χημείας​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)​

Αλεξοπούλου Χριστίνα​

Εφαρμοσμένη Πληροφορική-Πληροφοριακά Συστήματα​

Πανεπιστήμιο Μακεδονίας Θεσσαλονίκη​

Δημαρέλης Νίκος​​

Μηχανολόγων Μηχανικών​

Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο Αθηνών (ΕΜΠ)​

Κακαρδάκης Δημήτριος​

Παιδαγωγικό Προσχολικής Ηλικίας​

Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Βόλος​

Καλιώρα Χριστιάνα​

Ιατρική​

Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης​

Πόνε Τζούλια​

Οικονομικών Επιστημών​

Πανεπιστήμιο Πειραιά​

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2018

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ​

ΣΧΟΛΗ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Γρόσης Ιωάννης​

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​

Ελευθεριάδου Μαρία​

Επιστήμης Διαιτολογίας & Διατροφολογίας​

Πανεπιστήμιο Χαροκόπειο Αθηνών​

Ζεπίδου Σοφία​

Κτηνιατρική​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​

Θεοφανόπουλος Ιωάννης​

Μηχανολόγων Μηχανικών​

Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο Αθηνών (ΕΜΠ)​

Καλέργη Εβελίνα​

Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων​

Πανεπιστήμιο Αιγαίου Σύρος​​

Κοντογιώργης Πάρης​

Φυσικοθεραπείας​

ΤΕΙ Θεσσαλονίκης​

Κούρος Χρήστος​

Πληροφορική​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​

Μεταλληνος Χαράλαμπος​

Πληροφορική​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​

Μουράτη Αρετή​

Τμήμα Χημείας - Βιοχημείας​

Ludwig-Maximilians-Universität München (LMU)​

Μπινιάκου Ηλιάνα​

Δημοσιογραφίας & Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​

Νούσια Φρειδερίκη​

Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών​

Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων​

Στύλου Ελένη​

Κοινωνικής Διοίκησης & Πολιτικής Επιστήμης​

Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης​

Τσακαλίδης Γεώργιος​

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών​

ΤΕΙ Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης​

Τακαλίδης Παναγιώτης​

Οικονομικών Επιστημών​

Πανεπιστήμιο Μακεδονίας Θεσσαλονίκη​

Τσιρακίδης Αλέξανδρος​

Μηχανολόγων Μιχανικών​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​

Τερτίρογλου Σταματία​

Ιατρική​

Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων​

Παπαδοπούλου Περσεφόνη​​

Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης​​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​​

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2017

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ​

ΣΧΟΛΗ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Βασιλειάδου Ελένη​

Κοινωνιολογίας​

Πανεπιστήμιο Κρήτης​

Γρηγοριάδης Δημήτριος​

Πληροφορική​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​

Γρηγοριάδης Κωνσταντίνος​

Πληροφορική​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​

Κούρος Ευάγγελος​

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​

Μπέκα Ζωή​

Φαρμακευτική​

Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών​

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2016

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ​

ΣΧΟΛΗ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Βαβαρούτας Αλέξανδρος​

Πληροφορική​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​

Βαγγελακάκης Σταύρος​

Ιατρική​

Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων​

Εκίζογλου Συμεών​

Οικονομικών Επιστημών​

Πανεπιστήμιο Μακεδονίας Θεσσαλονίκη​

Καλύβας Σωτήρης​

Φυσικοθεραπείας​

Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής​

Καραγιάννη Ελευθερία​

Οικονομικών Επιστημών​

Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών​

Καρντία Δαβίδ​​

Μηχανολόγων Μηχανικών​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​

Κυριακίδης Χρυσοβαλάντης​

Οικονομικών Επιστημών​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​

Λιάββας Κωνσταντίνος​

Μηχανολόγων Μηχανικών​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​

Λυμπερόπουλος Αριστοτέλης​

Μηχανικών Επιστήμης Υλικών ​

Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων​

Τοντόρια Κωνσταντίνος ​

Ιατρική​

Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών​

Χατζόγλου Μαρία​

Μηχανολόγων Μηχανικών​

Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο Αθηνών (ΕΜΠ)​

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2015

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ​

ΣΧΟΛΗ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Αβραμίδης Σάββας​

Τμήμα Βιολογίας​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​

Βασιλειάδης Χρήστος​

Ψυχολογία​

Πανεπιστήμιο Κρήτης​

Γκανάτσιος Δημήτριος​

Αρχιτεκτονική​

Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο Αθηνών (ΕΜΠ)​​​

Θεοφανοπούλου Χριστίνα​

Ιατρική​

Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών​​

Καρέτσος Στέλιος​

Ιατρική​​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​​​

Κατσικαβέλας Παναγιώτης​

Βιοτεχνολογία​

Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών​​​

Μπἀρκας Παναγιώτης​

Ιατρική​​​​

Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης​​

Παπαδόπουλος Αναστάσιος​

Ιατρική​​​​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​​​

Τσουρίδου Δέσποινα​

Βιολογία​​

Πανεπιστήμιο Πατρών​

Χαιροπούλου Γλυκερία Μυροφόρα​

Ιατρική​​​​​

Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών​​​​

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2014

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ​

ΣΧΟΛΗ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Μαλεσόβας Χρήστος​

Σχολή Αρχιτεκτόνων Μηχανικών​

Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο Αθηνών (ΕΜΠ)​​​

Νικολάου Δήμητρα​

Ιατρική​

Πανεπιστήμιο Πατρών​

Παλκανίκου Ελένη​

Φαρμακευτική​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​

Σταμάτης Χαράλαμπος​

Τμήμα Φυσικής​

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ​​

Τσιαούσης Σπύρος​

Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων​

Πανεπιστήμιο Μακεδονίας Θεσσαλονίκη​​